OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Victorią

Już w najbliższą sobotę o godz. 17:00 w ramach 27. kolejki III ligi GKS Bełchatów podejmie na Stadionie Miejskim (ul. Sportowa 3) zespół Victorii Sulejówek. Dystrybucja wejściówek na mecz rozpoczęła się w poniedziałek.

To będzie boiskowe starcie dwóch beniaminków, których w ligowej stawce dzieli różnica 12 punktów. GKS, choć jest wyżej w tabeli od Victorii, jesienią musiał uznać wyższość drużyny z Sulejówka, przegrywając na wyjeździe 0:1. Opis tamtego dramatycznego spotkania, w którym było niemal wszystko: walka o odwrócenie wyniku do ostatnich minut, czerwona kartka, niewykorzystany rzut karny – znajdziecie TUTAJ. Pora na rewanż!

Sprzedaż wejściówek na mecz prowadzona jest zarówno w formie stacjonarnej – w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja), jak i internetowo za pośrednictwem witryny gksbelchatow.abilet.pl. Zachęcamy do korzystania z tej formy nabywania wejściówek. Tych kibiców, którzy jednak z różnych względów preferują sprzedaż tradycyjną informujemy, że w bilety zaopatrywać się można od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, natomiast w dniu meczu od godziny 10:00. Tradycyjnie udostępniamy trzy trybuny: wschodnią (A), zachodnią (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybunę północną (D). Ceny biletów na poszczególne sektory wynoszą:

  • 20 zł. (normalny na trybunę wschodnią, czyli tzw. „młyn”, trybunę zachodnią i północną)
  • 20 zł. (rodzinny na trybunę północną, czyli tzw. „sektor rodzinny” – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 15 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 13 zł. (ulgowy na tzw. „młyn” oraz na trybunę północną „sektor rodzinny”).

„Dzisiaj święto jest, więc śpiewaj naszą pieśń! W górę barwy wznieś, niech zwycięży GKS!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________