30 lat temu GKS wystąpił w finale Pucharu Polski
Jedna chwila, jeden rzut wolny i jeden finał, który mógł przejść do historii w zupełnie inny sposób. 16 czerwca 1996 roku w Warszawie GKS Bełchatów – absolutny beniaminek Ekstraklasy, stanął do walki o Puchar Polski. Tamten finał pozostaje opowieścią o drużynie, która w ciągu kilku dni przeszła drogę od ligowego survivalu do walki o trofeum – i była o krok od zapisania jednej z najpiękniejszych kart w historii klubu.
KLIKNIJ TUTAJ