OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Rozpoczynamy misję „runda wiosenna”!

Czas testów i sparingowych prób za nami. W poniedziałkowe popołudnie piłkarze GKS-u Bełchatów rozpoczną bezpośrednie przygotowanie do crème de la crème tygodnia, czyli meczu 19. kolejki III ligi (gr. I) z Bronią Radom. Inauguracja ligowej wiosny odbędzie się w sobotę (2 marca) o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie.

Przypomnijmy, że giekaesiacy do rundy rewanżowej przygotowywali się przez osiem długich tygodni, rozgrywając w międzyczasie osiem gier kontrolnych, z których trzy wygrali, dwie zremisowali i trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Ostatnim przetarciem przed powrotem na ligowe boiska były sobotnie wygrane pojedynki z Widzewem II Łódź (3:0) i Wartą Działoszyn (6:2).

Mikrocykl treningowy przed inauguracją rundy rewanżowej rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 15:30. W kolejnych czterech dniach drużyna trenować będzie od godziny 11:00. Zajęcia odbywać się będą na jednym z boisk Miejskiego Centrum Sportu. W zależności od warunków atmosferycznych, giekaesiacy do meczu z Bronią przygotowywać się będą na boisku ze sztuczną murawą lub/oraz na jednym z naturalnych. Z treningów wyłączony pozostaje Jakub Kowalski, który po naderwaniu mięśnia krawieckiego przechodzi rehabilitację. Z kolei Przemysław Zdybowicz po urazie stawu łokciowego prawej ręki, do pracy z drużyną powinien wrócić w trakcie tygodnia.

Dystrybucja biletów na sobotni mecz z Bronią Radom rozpocznie się od środy (28 lutego) podczas otwarcia oficjalnego sklepu klubowego „GieKaeSiak”, który znajduje się w trybunie południowej Stadionu Miejskiego od ul. 1 Maja. Trwa sprzedaż karnetów na całą rundę, które można nabywać w jednym z trzech pakietów – do czego serdecznie zachęcamy! Szczegóły TUTAJ.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________