OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną rozpoczęta!

Choć podopiecznym Bogdana Jóźwiaka pozostał jeszcze miesiąc do startu rundy wiosennej, my już myślami jesteśmy w drugiej części sezonu. Przed nami osiem emocjonujących spotkań, w których kibice GKS-u Bełchatów będą mogli uczestniczyć nabywając karnet na wszystkie domowe mecze swoich ulubieńców. Dodatkowo przygotowaliśmy trzy różne pakiety, które oprócz samego abonamentu pozwolą Wam stać się właścicielami unikatowych pamiątek.

Karnet na rundę wiosenną gwarantuje oszczędność czasu oraz środków i pewne miejsce na trybunach Stadionu Miejskiego podczas wszystkich meczów „Brunatnych”, którzy – jak zapewniają – powalczą o awans do II ligi.

Ceny (samych) karnetów oraz biletów prezentujemy na poniższej grafice.

* Karnety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Dodatkowo, każdy posiadacz karnetu może zaopatrzyć się w przygotowaną specjalnie na wiosnę 2024 koszulkę lub szalik, albo obie pamiątki razem.

Dystrybucja karnetów na jedną z trybun (północną, wschodnią lub zachodnią) rusza od wtorku (6 lutego) w formie stacjonarnej, w sekretariacie klubu przy ul. Sportowej 3 (w godzinach 8:00 – 16:00), a już wkrótce również za pośrednictwem strony on-line (o czym poinformujemy). Wszystkich zainteresowanych nabyciem karnetu w jednym z pakietów, prosimy o zgłoszenie się osobiście do sekretariatu klubu.

Wiosenna część rozgrywek III ligi na Stadionie Miejskim w Bełchatowie rozpocznie się w pierwszy weekend marca, a jej koniec przypadnie na drugi weekend czerwca 2024 roku. Pierwszym domowym starciem, do którego dojdzie na S3, będzie spotkanie z Bronią Radom.

Terminarz domowych spotkań GKS-u:

  • 2/3 marca – Broń Radom
  • 16/17 marca – Mławianka Mława
  • 30 marca – Pilica Białobrzegi
  • 13 kwietnia – Pogoń Grodzisk Maz.
  • 27 kwietnia – Victoria Sulejówek
  • 11 maja – GKS Wikielec
  • 18 maja – Jagiellonia II Białystok
  • 8 czerwca – Legia II Warszawa

Nie przegap najważniejszych meczów decydującej części sezonu 2023/24 i wspieraj „Brunatnych” w walce o awans do II ligi! Kup karnet i zapewnij sobie emocje na wiosnę! Pamiętaj, kupując karnet, wspierasz swój klub! Do zobaczenia na stadionie!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________