OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Obsada sędziowska inauguracyjnego meczu sezonu

W sobotę o godzinie 17:00 wybrzmi pierwszy gwizdek premierowego meczu sezonu 2023/24. Spotkanie GKS Bełchatów – Pelikan Łowicz poprowadzi Kamil Krasnopolski z Łodzi, który w poprzednich rozgrywkach dwukrotnie rozstrzygał spory w meczach z udziałem „Brunatnych”.

Kamil Krasnopolski od września 2019 roku prowadzi mecze na szczeblu trzecioligowym i do tej pory sędziował niemal czterdzieści takich spotkań. W rozgrywkach 2022/23 dwukrotnie był rozjemcą w zawodach z udziałem GKS-u w rozgrywkach Betcris IV ligi. Było to 5 listopada 2022 r., kiedy nasza drużyna gościła (i wygrała) w Aleksandrowie Łódzkim z Sokołem (2:0). Wówczas 32-letni arbiter nie pokazał ani jednego upomnienia. Po raz drugi z panem Krasnopolskim mieliśmy do czynienia 3 maja 2023 r., gdy podopieczni Bogdana Jóźwiaka pokonali na własnym terenie Omegę Kleszczów (1:0). Wtedy to sędzia trzykrotnie sięgał po żółty kartonik.

Podczas sobotniej inauguracji na liniach pomagać mu będą Bartosz Wiśniewski i Jakub Olejniczak. Pierwszy gwizdek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Informacja dotycząca biletów na mecz TUTAJ.
____________________________