OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz sezonu

Jeszcze kilka tygodni temu GKS rywalizował na poziomie Betcris IV ligi, a już za parę dni przyjdzie nam walczyć o premierowe zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. Inauguracyjny mecz z Pelikanem Łowicz zaplanowano na sobotę (5 sierpnia) na godzinę 17:00. Nie może Cię na nim zabraknąć. Kup bilet i wspieraj nasz zespół w walce o pierwsze ligowe punkty.

„Brunatni” po niemal miesięcznym okresie przygotowawczym, wzmocnieni kilkoma nowymi postaciami, podejmować będą drużynę Pelikana Łowicz, zaprawioną w trzecioligowych bojach od niemal dekady. Bełchatowianie, mają za sobą sześć sparingów, z których trzy ostatnie kończyli zwycięsko (m.in. z KKS 1925 Kalisz 3:1 i Rakowem II Częstochowa 2:0). 25-osobowa kadra jest na ostatniej prostej do rozpoczęcia walki o punkty w rozgrywkach pierwszej grupy III ligi. Z całą pewnością nasi piłkarze i sztab liczą na wsparcie kibiców, których tak wielu towarzyszyło im na finiszu poprzedniego sezonu. Mocno wierzymy, że podczas inauguracji nowej kampanii, trybuny również wypełnią się sympatykami w biało-zielono-czarnych barwach.

Sprzedaż wejściówek na spotkanie z Pelikanem prowadzona jest stacjonarnie w sekretariacie klubu w godzinach 10:00-16:00, w kasie stadionowej (w piątek między godz. 16:00 – 18:00 oraz w sobotę od godz. 14:00), a niebawem także internetowo za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl. Kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.


Oczywiście cały czas istnieje możliwość nabycia karnetu uprawniającego do wstępu na wszystkie domowe mecze GKS-u w rundzie jesiennej. Więcej o karnetach TUTAJ.

Do zobaczenia na stadionie!
____________________________