OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU PGE GiEK GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wyróżnienia po zwycięstwie z Sokołem

Artur Golański i Łukasz Wroński znaleźli się wśród zawodników wyróżnionych przez redakcję tygodnika „Piłka Nożna”. Obaj za swoją postawę w sobotnim meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki trafili do jedenastki 5. kolejki Betclic 3. Ligi (gr. I).

Przypomnimy, że podwaliny pod tryumf (3:0) w Aleksandrowie Łódzkim dały bramki zdobyte przez obu zawodników. Wynik spotkania uderzeniem z prawej nogi otworzył w 9. minucie Golański, a na 2:0 (po dośrodkowaniu Golańskiego) w 35. minucie podwyższył Łukasz Wroński. Zarówno dla „Gola”, jak i „Wronki” były to premierowe gole w sezonie 2024/25 oraz pierwsze nominacje w zestawieniu „PN”. Gratulujemy!