OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Zareklamuj swoją firmę na koszulkach meczowych GKS-u!

Sponsoring sportowy może być znakomitym narzędziem marketingowym oraz promocyjnym, a przestrzeń reklamowa na koszulkach porównywalna jest do reklamy displayowej czy OOH. To znakomite miejsce na logotyp Państwa firmy bądź promocję wybranego produktu marki. GKS Bełchatów zachęca do skorzystania z propozycji zagospodarowania miejsc reklamowych, eksponowanych na strojach meczowych pierwszej drużyny w nowym sezonie 2024/25.

Reklama w sporcie pozwala na zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez eksponowanie logotypu i nazwy firmy na strojach zawodników, stadionach, bilbordach, w mediach itp. Dzięki temu dana firma może zyskać większą widoczność i zainteresowanie klientów. Co ważne, przedsiębiorca, który ujmie w kosztach kwoty przekazane na działalność sportową, ma prawo do dodatkowej preferencji poprzez odliczenie połowy tych wydatków od podstawy obliczenia podatku.

Koszulki meczowe to idealny reklamowy display, a umieszczenie na nich logotypu firmy to lokowanie produktu bardzo zauważalne dla odbiorców. To również błyskawiczne dotarcie do szerokiej grupy klientów, skuteczność i wysoki zasięg w sieci oraz inne wynikające z tego profity. Utożsamianie marki z GKS Bełchatów może w przyszłości zapewnić szersze grono klientów, którzy z wdzięczności za wsparcie lub ze względu na trwalsze zapamiętanie nazwy i logotypu sponsora, skorzystają z usług bądź produktów firmy. Według badań nastrojów konsumenckich przeprowadzonych przez McKinsey & Company, na wrażeniach wzrokowych skupia się aż 83% wszystkich komunikatów reklamowych, a tylko 17% angażuje pozostałe zmysły.

W związku z tym proponujemy następujące pakiety świadczeń reklamowych i sponsorskich, przeznaczonych dla firm, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, które mogą skorzystać z możliwości umieszczenia swojego logotypu na jednym z eksponowanych miejsc na strojach meczowych piłkarzy, tj.:

  • Logotyp na tylnej części koszulki meczowej
  • Logotyp na rękawach koszulki meczowej
  • Logotyp na spodenkach meczowych (front/tył)

W centralnej części trykotu znajdować się będzie logo Sponsora Głównego, którym jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Projekty nowych strojów wykona nasz sponsor techniczny – marka Keeza.

Zainteresowanych reklamą na koszulkach prosimy o kontakt:

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________