OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wejściówki na ostatni mecz sezonu w atrakcyjnych cenach!

To będzie już ostatni w tym sezonie występ biało-zielono-czarnych. 8 czerwca o godzinie 17:00 GKS zmierzy się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie z Legią II Warszawa. Przed finiszem trzecioligowych rozgrywek obniżamy ceny wejściówek na to spotkanie! Wstęp na sobotni mecz to koszt zaledwie 10 i 5 złotych!

Bełchatowianie mają z rywalem ze stolicy rachunki do wyrównania, bowiem w pierwszym pojedynku – toczonym w iście zimowych warunkach – 18 listopada, ulegli w Książenicach aż 0:6. Sobotni mecz będzie więc okazją nie tylko do rewanżu, ale i pożegnania się z własną publicznością (przynajmniej) do sierpnia. Przed ostatnią serią gier GKS z 53 punktami na koncie zajmuje 4. miejsce w tabeli, natomiast rezerwy Legii są „oczko” wyżej (65 pkt.).

Bilety na ostatni mecz sezonu 2023/24 można nabywać za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl oraz stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) od środy do piątku w godzinach 10:00-18:00, oraz w dniu meczu od godziny 10:00. Tradycyjnie udostępnione będą trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Ceny wejściówek wynoszą zaledwie:

  • 10 zł. (normalny)
  • 5 zł. (ulgowy)

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________