OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Trzech wychowanków na dłużej w GKS Bełchatów

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Mikołaj Grzelak, Mateusz Szymorek oraz Łukasz Wroński przedłużyli swoje kontrakty z klubem. Nowe umowy obowiązywać będą do 30 czerwca 2025 roku z możliwością ich dalszej kontynuacji.

Cała trójka od lat stanowi trzon naszego zespołu. W ubiegłym sezonie na boisku najczęściej oglądaliśmy Mateusza Szymorka. Kapitan „Brunatnych” rozegrał 33 mecze w lidze (2915 minut) oraz dwa w Pucharze Polski. Był drugim najskuteczniejszym strzelcem GKS-u, który do bilansu 8 goli dorzucił jeszcze cztery asysty. Mikołaj Grzelak i Łukasz Wroński rozegrali po 27 ligowych spotkań (1847 i 2328 minut), w których zdobywali odpowiednio 3 i 7 bramek. Ponadto „Grzelu” dołożył cztery występy w Pucharze Polski, a „Wronka” jeden. Z kolei Łukasz zapisał na swoje konto aż siedem asyst, przy jednej Mikołaja.

Panowie, cieszymy się, że zostajecie z nami!

Prowadzone są rozmowy kontraktowe z kolejnymi zawodnikami, których umowy wygasają 30 czerwca, a także z nowymi piłkarzami, którzy mogliby wzmocnić naszą drużynę w nowym sezonie. W najbliższym czasie będziemy informować o rezultatach tych negocjacji.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________