OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan działania przed finiszem sezonu

Po wyjazdowym remisie z Olimpią Zambrów (2:2) i dwóch dniach przeznaczonych na odpoczynek i regenerację, podopieczni Patryka Rachwała mają przed sobą ostatni mikrocykl treningowy w sezonie 2023/24. We wtorkowe przedpołudnie rozpoczną przygotowania do zbliżającego się pojedynku z rezerwami Legii Warszawa, który odbędzie się przy S3.

Czwarty w tabeli GKS przygotowania do spotkania z trzecią w stawce Legią II Warszawa rozpocznie we wtorek o godzinie 11:00. Bełchatowianie pracować będą do piątku włącznie na boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Co niezwykle istotne, przeciwko „Wojskowym” żaden z giekaesiaków nie musi pauzować za kartki, a rywalizację o wyjściową jedenastkę wzmocni dwóch środkowych obrońców, powracających po absencji: Jarosław Trzeboński i Oskar Wójcik. Poprawiła się również sytuacja zdrowotna w kadrze naszej drużyny. Po 62 dniach przerwy spowodowanej urazem więzozrostu barkowo-obojczykowego, w ostatnim meczu z Olimpią Zambrów na ligowe boisko powrócił Serhij Napolov, zmieniając na placu gry Przemysława Zdybowicza. Być może do dyspozycji trenera gotowy będzie również Patryk Skórecki, który ucierpiał w starciu z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Sobotni mecz 34. kolejki III ligi (gr. I) rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety – w obniżonych cenach! – można będzie nabywać od środy w „GieKaeSiaku” lub za pośrednictwem strony internetowej gksbelchatow.abilet.pl – już od poniedziałku.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________