OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Piotr Gryszkiewicz dołącza do „Brunatnych”

23-letni Piotr Gryszkiewicz został nowym piłkarzem GKS-u Bełchatów. Ofensywny pomocnik podpisał kontrakt, wiążąc się z naszym klubem roczną umową z opcją przedłużenia.

Urodzony 17 czerwca 2001 roku w Tczewie zawodnik swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Akademii Lechii Gdańsk. Następnie trafił do Łódzkiego Klubu Sportowego, gdzie w wieku 19 lat zadebiutował na zapleczu Ekstraklasy. Łącznie w 1. Lidze rozegrał 28 spotkań, notując dwie asysty. Jesienią 2021 roku został zawodnikiem drużyny rezerw ŁKS-u, a 5 lutego 2023 roku związał się w trzecioligową Cartusią Kartuzy. W ubiegłym sezonie do 32 boiskowych występów dołożył dziesięć zdobytych bramek i dwie asysty.

Piotr Gryszkiewicz może występować jako środkowy bądź ofensywny pomocnik, a umiejętność gry zarówno prawą, jak i lewą nogą umożliwia mu występy nawet w roli skrzydłowego.

To idealne miejsce dla mojego piłkarskiego rozwoju. powiedział otwarcie nowy zawodnik „Brunatnych” po podpisaniu umowy, dodając: – Trener Derbin przedstawił mi pomysł na wykorzystanie mojej osoby na boisku oraz projekt rozwoju całego klubu. Uważam, że miejsce GKS-u Bełchatów na pewno nie jest w trzeciej lidze. Mam nadzieję, że swoją grą pomogę drużynie piąć się do góry i będę miał okazję jak najczęściej uszczęśliwiać kibiców na tym stadionie.

Piotrze, witamy na biało-zielono-czarnym pokładzie i życzymy powodzenia!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________