OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Jarosław Trzeboński kończy przygodę przy S3

Informujemy, że 21-letni Jarosław Trzeboński z dniem 1 lipca nie będzie już zawodnikiem „Brunatnych”. Młody defensor w porozumieniu z władzami klubu nie przedłuży wygasającej umowy, obierając własną ścieżkę kariery zawodowej.

66 oficjalnych spotkań, z czego 29 w rozgrywkach 3. Ligi (dwa gole), 34 w 4. Lidze (3 gole i asysta) oraz 3 mecze w regionalnym Pucharze Polski, do tego 11 żółtych i 1 czerwona kartka – oto bilans Jarka w pierwszej drużynie „Brunatnych”, w której przez dwa ostatnie sezony był podstawowym zawodnikiem. Jako środkowy obrońca prezentował nie tylko walory defensywne, ale również stwarzał zagrożenie pod bramką rywali. To właśnie jego celne uderzenia w inaugurującej sezon 2023/24 potyczce z Pelikanem Łowicz oraz wiosennym boju z Jagiellonią II Białystok, zapewniły naszej drużynie jednobramkowe zwycięstwa.

„Trzebon” podjął decyzję o rozpoczęciu pracy zawodowej w nieco innym charakterze oraz próbie połączenia jej z grą w piłkę na niższym szczeblu rozgrywkowym. Trzymamy kciuki, by tak właśnie się stało!

Jarek, dziękujemy za godne reprezentowanie barw biało-zielono-czarnych i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju. Pamiętaj, Sportowa 3 zawsze będzie Twoim domem! Do zobaczenia!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________