OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Firma Ins-Mar i Transport Frysiak sponsorami meczu z Legią II Warszawa

Cieszymy się, że możemy przekazać informację, iż prawo posługiwania się tytułem Sponsora ostatniego w sezonie 2023/24 meczu, czyli zaplanowanego na sobotę pojedynku z Legią II Warszawa trafiło w ręce dwóch firm: Ins-Mar i Transport Frysiak! Dziękujemy w imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny! 

Firma Ins-Mar oferuje kompleksowe usługi remontowo-budowlane, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, węzłów C.O. itp. Swoją siedzibę ma przy ul. Cegielnianej 103 w Bełchatowie. Od lat również systematycznie wspiera nasz klub, będąc w przeszłości m.in. Sponsorem meczów domowych z ŁKS Łomża i ze Zjednoczonymi Stryków.

Z kolei drugi Partner klubu, Transport Frysiak działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Od samego początku swojej działalności specjalizuje się w branży transportowej. Posiada auta dostawcze różnej wielkości od busów, wywrotki, HDS po kontener wyposażony w windę. Nieustannie rozszerza zakres swoich usług, skupiając się na świadczeniu kompleksowych przeprowadzek oraz transportu. Cechuje ich profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie, poparte referencjami kontrahentów, pozwalające prowadzić korzystną, partnerską współpracę, zarówno z indywidualnymi klientami, jak i z dużymi, rozpoznawalnymi na całym świecie markami. Transport Frysiak od lat wspiera również GKS Bełchatów. Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: transportfrysiak.pl

Reklama Sponsora meczu tradycyjnie wyeksponowana zostanie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line, na banerze reklamowym, a także w materiałach promujących spotkanie 31. kolejki III ligi. Informacja o Sponsorze meczu wybrzmi również ze stadionowych głośników.

Cieszymy się, że jesteście z nami! Kibiców oraz sympatyków „Brunatnych” zachęcamy natomiast do korzystania z usług Sponsorów i Partnerów klubu.

GKS Bełchatów – Legia II Warszawa

08.06.2024, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia Sponsorem meczu! Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________