OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Zaproszenie na „Śniadanie biznesowe” z GKS Bełchatów

Szanowni Państwo, w imieniu Zarządu Akademii GKS Bełchatów mamy przyjemność zaprosić na „Śniadanie biznesowe”, które 5 czerwca br. odbędzie się w „Hotelu Sport” w Bełchatowie. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli firm, organizacji, spółek oraz władz samorządowych, które na różnych płaszczyznach współpracują, bądź planują w przyszłości dołączyć do grona Partnerów Akademii GKS Bełchatów.

Celem porannego spotkania biznesowego przy śniadaniu będzie integracja Partnerów, pogłębienie bądź zawarcie nowych relacji biznesowych, ułatwienie kontaktów oraz skrócenie dystansu pomiędzy firmami i instytucjami. „Śniadanie biznesowe” będzie okazją do zjednoczenia oraz umocnienia środowiska biznesowego, dla którego GKS Bełchatów stanowi szczególne miejsce zarówno w kontekście promocji swych marek, jak i relacji towarzysko-biznesowych.

GKS Bełchatów stale pracuje nad rozszerzeniem oferty dla obecnych Sponsorów, jak i pozyskiwaniem nowych Partnerów. Dlatego nie jest ważne to, czy kierujecie Państwo mniejszą firmą czy dużą korporacją. Każdemu, kto zechce wesprzeć GKS Bełchatów, oferujemy bogaty pakiet korzyści. Partnerem naszego Klubu może zostać każda firma bądź instytucja, która zechce wnieść wkład finansowy, merytoryczny lub organizacyjny w rozwój „Dumy Górniczego Miasta”. Nasza oferta marketingowa i reklamowa, którą przedstawimy na spotkaniu może być pierwszym krokiem do rozpoczęcia stałej współpracy.

Jeżeli chcą Państwo znaleźć się w wyjątkowym gronie przedsiębiorców przyczyniających się do rozwoju Akademii GKS Bełchatów, zapraszamy na „Śniadanie biznesowe”, które odbędzie się 5 czerwca 2024 roku w „Hotelu Sport” w Bełchatowie o godzinie 10:00. Na wszelkie pytania dotyczące formuły spotkania oraz tego, dlaczego warto znaleźć się w gronie naszych Gości, z przyjemnością odpowiemy. Zainteresowanych prosimy o kontakt: r.surowiec@akademiagks.pl.

Agenda spotkania:

10:00 – Przywitanie uczestników

10:05 – Poczęstunek

10:30 – Prezentacja Akademii GKS Bełchatów

11:00 – Networking

12:30 – Zakończenie spotkania

Mamy nadzieję, że nawiązane relacje pomiędzy Partnerami Klubu przyniesie firmom wiele korzyści i przełoży się na wzajemne relacje. To dzięki bezpośredniemu kontaktowi w przyjacielskiej atmosferze rodzą się najlepsze warunki do wymiany doświadczeń oraz budowania relacji biznesowych.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________