OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

We wtorek start przygotowań do meczu z Lechią

Po intensywnym poprzednim tygodniu pracy, w trakcie którego GKS pokonał Legionovię i Jagiellonię II Białystok, sztab szkoleniowy dał zawodnikom dwa dni na odpoczynek i regenerację. Od wtorku na celowniku „Brunatnych” będzie wyjazdowy mecz 32. kolejki III ligi z Lechią Tomaszów Maz., a następnie spotkanie towarzyskie z Prosną Wieruszów.

Bełchatowianie przygotowania do sobotniej konfrontacji z szóstą w tabeli Lechią rozpoczną we wtorek o godzinie 14:00. Od środy aż do końca tygodnia drużyna pracować będzie na boisku MCS ze sztuczną nawierzchnią (godz. 11:00), bowiem Lechia, z powodu przebudowy Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów w Tomaszowie Maz., swoje wiosenne mecze rozgrywa na sztucznym boisku OSiR-u przy ul. Nowowiejskiej 5/7. W meczową sobotę giekaesiacy spotkają się na zbiórce o godz. 15:00, i tuż po odprawie wyjadą do oddalonego o około 55 km Tomaszowa Mazowieckiego. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00. Tydzień dla podopiecznych Patryka Rachwała zakończy niedzielna gra kontrolna w Wieruszowie z okazji 100-lecia powstania klubu występującego obecnie w rozgrywkach sieradzkiej okręgówki – Prosny Wieruszów. Mecz rozpocznie się o godz. 13:00.

W kwestii personalnej – poza grą pozostaje trenujący indywidualnie Serhij Napolov, a z powodu kartek w meczu z Lechią nie zobaczymy Artura Golańskiego, Mikołaja Grzelaka i Jarosława Trzebońskiego. Dobra wiadomość jest taka, że zajęcia z drużyną wznowi Przemysław Zdybowicz, lecz czy to oznaczać będzie dołączenie go do kadry meczowej, okaże się pod koniec tygodnia. Na pewno do dyspozycji trenera będzie powracający po pauzie kartkowej Klaudiusz Krasa.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________