OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Transport Frysiak i Ins-Mar sponsorami meczu z Jagiellonią II Białystok

Miło nam poinformować, że po raz drugi w tym sezonie Transport Frysiak i firma Ins-Mar zagrają wspólnie z GKS podczas domowego meczu, tym razem z rezerwami aktualnego lidera Ekstraklasy – Jagiellonią II Białystok. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Transport Frysiak działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Od samego początku swojej działalności specjalizuje się w branży transportowej. Posiada auta dostawcze różnej wielkości od busów, wywrotki, HDS po kontener wyposażony w windę. Nieustannie rozszerza zakres swoich usług, skupiając się na świadczeniu kompleksowych przeprowadzek oraz transportu. Cechuje ich profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie, poparte referencjami kontrahentów, pozwalające prowadzić korzystną, partnerską współpracę, zarówno z indywidualnymi klientami, jak i z dużymi, rozpoznawalnymi na całym świecie markami. Transport Frysiak od lat wspiera również GKS Bełchatów. Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: transportfrysiak.pl

Z kolei firma Ins-Mar oferuje kompleksowe usługi remontowo-budowlane, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, węzłów C.O. itp. Swoją siedzibę ma przy ul. Cegielnianej 103 w Bełchatowie. Od lat również systematycznie wspiera nasz klub.

Reklama Sponsora meczu tradycyjnie wyeksponowana zostanie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line, na banerze reklamowym, a także w materiałach promujących spotkanie 31. kolejki III ligi. Informacja o Sponsorze meczu wybrzmi również ze stadionowych głośników.

W imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny, dziękujemy za zaufanie, zaangażowanie i wsparcie! Cieszymy się, że jesteście z nami!

GKS Bełchatów – Jagiellonia II Białystok

18.05.2024, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia Sponsorem meczu! W rundzie wiosennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze jeden mecz – z Legią II Warszawa. Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________