OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Porządek zajęć drużyny przed sobotnim meczem

Po wyjazdowym starciu w Sieradzu oraz dwóch dniach przeznaczonych na odpoczynek i regenerację, biało-zielono-czarni rozpoczynają mikrocykl treningowy, by jak najlepiej przygotować się do potyczki z GKS Wikielec.

Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek o godzinie 16:00. We wtorek, w środę i piątek drużyna trenować będzie od godz. 11:00, natomiast w czwartek o 10:30. Bełchatowianie pracować będą na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu.

W sobotnim meczu z gry na pewno wykluczeni będą rekonwalescent Serhij Napolov oraz Łukasz Wroński, ukarany w spotkaniu z Wartą Sieradz czwartą w sezonie żółtą kartką. Pod znakiem zapytania stoi dyspozycyjność Przemysława Zdybowicza, którego z powodu urazu stawu skokowego czeka rezonans magnetyczny. Prawdopodobnie od jutra treningi z drużyną wznowi Klaudiusz Krasa, zmagający się ostatnio z urazem kostki. W związku z problemami zdrowotnymi w kadrze, sztab szkoleniowy GKS-u włączył do zajęć z drużyną młodzieżowców z Akademii GKS: Mikołaja Błaszczyka, Wojciecha Bogacza i Adama Łaskiego.

Sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie 29. kolejki III ligi (gr. I) prowadzona jest na stronie gksbelchatow.abilet.pl oraz w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczowym wejściówki będzie można nabywać od godziny 10:00.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________