OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Kup bilet i wpadnij w sobotę na mecz z GKS Wikielec

W poniedziałek o godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż biletów na mecz 29. kolejki III ligi (gr. I), w którym biało-zielono-czarni podejmą przy Sportowej 3 drużynę GKS Wikielec. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (11 maja) o godzinie 17:00.

Przypomnijmy, że jesienią w Wikielcu w pojedynku dwóch GKS-ów padł bezbramkowy remis. Po 28. kolejkach nasza drużyna zajmuje 4. miejsce w tabeli, mając 15 punktów więcej od ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego. Oba zespoły znajdują się w wyraźnym kryzysie, bowiem „Brunatni” od pięciu spotkań bezskutecznie walczą o zwycięstwo, natomiast GKS Wikielec w trzech poprzednich starciach poniósł komplet porażek z bilansem bramkowym 0:10. Dla jednych i drugich będzie to pojedynek o przełamanie.

W rundzie wiosennej na stadionie przy S3 spotkamy się jeszcze trzy razy. Uczestnictwo w najbliższym meczu możecie sobie zapewnić już teraz, wchodząc na stronę gksbelchatow.abilet.pl. Stacjonarnie sprzedaż biletów odbywa się w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, natomiast w dniu meczu od godziny 10:00. Tradycyjnie udostępniamy trzy trybuny: wschodnią (A), zachodnią (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybunę północną (D). Ceny biletów na poszczególne sektory wynoszą:

  • 20 zł. (normalny na trybunę wschodnią, czyli tzw. „młyn”, trybunę zachodnią i północną)
  • 20 zł. (rodzinny na trybunę północną, czyli tzw. „sektor rodzinny” – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 15 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 13 zł. (ulgowy na tzw. „młyn” oraz na trybunę północną „sektor rodzinny”).

Dla kibiców, którzy tego dnia nie będą mogli być z nami na stadionie, przeprowadzona zostanie internetowa transmisja PPV, poprzedzona przedmeczowym studiem. Dostęp do transmisji pod linkiem: https://live.akademiagks.pl.

Pamiętajcie, kupując bilet na mecz lub dostęp do transmisji on-line, wspieracie GKS. Liczymy na Was!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________