OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Jarosław Trzeboński w jedenastce kolejki „Piłki Nożnej”

To właśnie jego gol otworzył „Brunatnym” drogę do zwycięstwa w sobotnim meczu z Jagiellonią II Białystok. Drogę, która była bardzo wyboista, choćby z powodu ukarania 20-latka czerwoną kartką. Mimo to, dziennikarze „Piłki Nożnej” docenili dobrą postawę stopera GKS-u w pierwszej fazie spotkania i umieścili go w jedenastce 31. kolejki III ligi (gr. I). Gratulujemy!

Jarosław Trzeboński jest dziewiątym piłkarzem GKS-u Bełchatów, wyróżnionym przez „Piłkę Nożną” w bieżących rozgrywkach. Wcześniej miejsce wśród najlepszych znaleźli: Bartłomiej Bartosiak, Artur Golański, Mariusz Holik, Serhij Napolov, Leonid Otczenaszenko, Mateusz Szymorek, Łukasz Wroński i Przemysław Zdybowicz.

W sobotnim meczu z rezerwami Jagiellonii, „Trzebon” już w 6. minucie intuicyjnym strzałem z lewej nogi zamienił dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę. W 41. minucie sędzia Gerard Gawron dość nieoczekiwanie usunął go z boiska po nieprzepisowej – jego zdaniem – interwencji przy próbie wyprowadzenia piłki przez Pawła Olszewskiego. Sytuacja miała miejsce na połowie rywala. Wcześniej stoper GKS-u wraz ze swoimi partnerami z defensywy, skutecznie „uprzykrzał życie” napastnikom gości, którzy do momentu jego obecności na boisku, tylko raz zagrozili naszej bramce.

Jedenastka 31. kolejki III ligi (gr. I) według „Piłki Nożnej”:

Jakub Zieliński (Legia II Warszawa) – Kamil Łojszczyk (Pelikan Łowicz), Jarosław Trzeboński (GKS Bełchatów), Bartosz Ciborowski (Olimpia Zambrów) – Aghwan Papikjan (Unia Skierniewice), Szymon Łapiński (Unia Skierniewice), Ołeksij Zinkewycz (Pogoń Grodzisk Maz.), Adrian Bielka (ŁKS 1926 Łomża), Marcin Pieńkowski (Lechia Tomaszów Maz.) – Bartosz Snopczyński (Lechia Tomaszów Maz.), Michał Kucharczyk (Legia II Warszawa).

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________