OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Harmonogram działań „Brunatnych” przed dwumeczem

Intensywny tydzień pracy mają przed sobą zawodnicy oraz sztab szkoleniowy GKS-u, bowiem już w najbliższą środę czeka ich wyjazdowy pojedynek z Legionovią Legionowo, a trzy dni później domowa potyczka z Jagiellonią II Białystok.

Bełchatowianie tydzień zainaugurowali poniedziałkowym treningiem o godzinie 10:30 na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. Kolejnego dnia zespół pracować będzie od godz. 11:00. W meczową środę giekaesiacy spotkają się na zbiórce o godz. 12:30, po której wyjadą do oddalonego o około 190 km Legionowa. Początek spotkania 30. kolejki III ligi o godz. 17:30. Plan na czwartek zakłada odnowę biologiczną o godz. 10:30 oraz trening, a w piątek zajęcia na boisku od godz. 11:00. Sobotni mecz z rezerwami aktualnego lidera Ekstraklasy – Jagiellonii Białystok rozpocznie się o godz. 17:00. Bilety do nabycia przez cały tydzień w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak” (w godz. 10-18) oraz na stronie internetowej gksbelchatow.abilet.pl.

Pewne jest, że drużynę czekają nieuniknione zmiany kadrowe, ponieważ w Legionowie z powodu żółtych kartek nie będą mogli wystąpić Mateusz Szymorek i Bartłomiej Bartosiak. Na szczęście do dyspozycji trenera będzie już nieobecny ostatnio Łukasz Wroński, co zwiększa pole manewru. Z uwagi na problemy zdrowotne Przemysława Zdybowicza i Serhija Napolova, do treningów z zespołem włączono 17-letniego Bartosza Kopańskiego, który w ostatnim meczu rezerw – wygranym z Astorią Szczerców 6:2 – zdobył bramkę i zanotował asystę.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________