OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Giekaesiacy rozpoczęli przygotowania do meczu z Olimpią

Bez m.in. Patryka Skóreckiego i Łukasza Wrońskiego, lecz z powracającym do zdrowia Serhijem Napolovem rozpoczęli przygotowania do meczu 33. kolejki III ligi z Olimpią Zambrów podopieczni Patryka Rachwała.

W planie nowego tygodnia giekaesiacy mają cztery jednostki treningowe. Pierwsza odbyła się w poniedziałek o godzinie 10:30 na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. W kolejnych dniach drużyna pracować będzie od 11:00. Wyjątkiem jest czwartek, który z racji przypadającej uroczystości Bożego Ciała będzie dniem wolnym. Do Zambrowa na mecz z 14. w tabeli Olimpią, biało-zielono-czarni wyjadą w sobotę w godzinach porannych. Początek spotkania 33. kolejki na Stadionie Miejskim w Zambrowie zaplanowano na 15:00.

W poniedziałkowym treningu nie wzięli udziału m.in. Artem Syreishchykov i Bartosz Kopański, którzy dzień wcześniej wystąpili w wygranym 10:1 meczu I ligi wojewódzkiej juniorów A1 z SL Salos Róża Kutno. Po pauzie spowodowanej żółtymi kartkami do dyspozycji sztabu szkoleniowego w starciu z Olimpią będą już Artur Golański i Mikołaj Grzelak, lecz zespół będzie musiał sobie radzić bez odsuniętego za czerwoną kartkę w spotkaniu z Jagiellonią II Białystok Jarosława Trzebońskiego oraz Oskara Wójcika, który w Tomaszowie Maz. obejrzał czwarte tej wiosny upomnienie. Prawdopodobnie we wtorek do treningów wróci Łukasz Wroński, a jak długa absencja czeka Patryka Skóreckiego – uderzonego łokciem w nos podczas ostatniego meczu z Lechią, okaże się niebawem.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________