OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Firma „M-Trans” sponsorem meczu GKS – GKS Wikielec

Miło nam zakomunikować, iż firma „M-Trans” została sponsorem meczu 29. kolejki III ligi (gr. I) pomiędzy GKS Bełchatów, a GKS Wikielec, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ul. Sportowej 3.

M-Trans to prężnie rozwijająca się polska firma pod kierownictwem pana Marcina Wolankiewicza. Specjalizuje się w kompleksowej usłudze transportowo-ochroniarskiej. Po pierwsze, świadczy usługi transportowe na terenie kraju oraz za granicą. Po drugie, oferuje ochronę osób i mienia, a także zabezpieczenie wszelkich wydarzeń kulturalno-sportowych. Siedziba firmy pod adresem: 97-371 Wola Krzysztoporska, Mąkolice 21E. Wszystkich zainteresowanych współpracą z M-Trans odsyłamy pod numer telefonu: 660 479 392 oraz e-mail: marcinwolankiewicz@op.pl.

Reklama Sponsora meczu tradycyjnie wyeksponowana zostanie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line, na banerze reklamowym, a także w materiałach promujących spotkanie 29. kolejki III ligi. Informacja o Sponsorze meczu wybrzmi również ze stadionowych głośników.

W imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny, dziękujemy za zaufanie, zaangażowanie i wsparcie!

GKS Bełchatów – GKS Wikielec

11.05.2024, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia Sponsorem meczu! W rundzie wiosennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze dwa mecze (Jagiellonia II Białystok i Legia II Warszawa). Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________