OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Dystrybucja biletów na przedostatni mecz domowy rozpoczęta

Rozgrywki ligowe nabierają tempa i w nadchodzącym tygodniu GKS czekają aż dwa spotkania o punkty. W środę dojdzie do rywalizacji na boisku Legionovii Legionowo, a już w najbliższą sobotę na drodze „Brunatnych” stanie Jagiellonia II Białystok. Ten drugi mecz bełchatowscy kibice będą mogli śledzić z wysokości trybun Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej 3. W poniedziałek od godz. 10:00 ruszyła sprzedaż wejściówek.

To będzie już przedostatni domowy mecz GKS-u w tym sezonie i ostatni rozegrany przy S3 w maju. Kolejny raz biało-zielono-czarnych obejrzymy w Bełchatowie 8 czerwca, w zamykającym trzecioligowe rozgrywki 2023/24 spotkaniu z Legią II Warszawa. Drużyna trenera Patryka Rachwała ma za sobą trudny okres, w którym (póki co) bezskutecznie próbuje wyjść z impasu. Dwaj najbliżsi rywale „Brunatnych” bronią się przed spadkiem, więc na taryfę ulgową nie ma co liczyć. Zarówno w środę na wyjeździe z Legionovią, jak i w sobotę u siebie z „Jagą” szykuje się ostra boiskowa walka.

Bilety na sobotni mecz z drugim zespołem aktualnego lidera Ekstraklasy – Jagiellonią II Białystok (18 maja, godz. 17:00) można nabywać za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl oraz stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, natomiast w dniu meczu od godziny 10:00. Tradycyjnie udostępniamy trzy trybuny: wschodnią (A), zachodnią (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybunę północną (D). Ceny biletów na poszczególne sektory wynoszą:

  • 20 zł. (normalny na trybunę wschodnią, czyli tzw. „młyn”, trybunę zachodnią i północną)
  • 20 zł. (rodzinny na trybunę północną, czyli tzw. „sektor rodzinny” – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 15 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 13 zł. (ulgowy na tzw. „młyn” oraz na trybunę północną „sektor rodzinny”).

Dla kibiców, którym nie będzie dane pojawić się w sobotę na trybunach przy S3, przeprowadzimy bezpośrednią transmisję z meczu. Dostęp do transmisji PPV znajdziecie pod linkiem: https://live.akademiagks.pl.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________