OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszyły przygotowania do starcia z liderem

Poniedziałkowymi zajęciami o godzinie 10:30 biało-zielono-czarni rozpoczęli mikrocykl treningowy do meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie 25. kolejki III ligi odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Bełchatowie o godz. 16:00.

„Brunatni” do konfrontacji z liderem przygotowywać się będą przez cztery dni. Zajęcia odbywać się będą na jednym z boisk treningowych Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie o godzinie 11:00. Wyjątkiem będzie czwartek, który według planu sztabu szkoleniowego będzie dniem wolnym. Z drużyną cały czas trenuje dwóch młodzieżowców z akademii: pomocnik Adam Łaski oraz obrońca Filip Kwapiński, którzy wystąpili w wygranym 4:0 sobotnim sparingu z WKS 1957 Wieluń, a Łaski trafił na 2:0. We wtorek dołączą do nich ofensywni gracze: Tomasz Urban (GKS U-19) i Marcel Sadziński (GKS U-17).

W sobotnim meczu z gry wykluczeni będą kontuzjowany Serhij Napolov oraz ukarany w spotkaniu z Unią Skierniewice czwartą w sezonie żółtą kartką Patryk Skórecki.

Sprzedaż biletów prowadzona jest, jak zwykle, internetowo na gksbelchatow.abilet.pl oraz stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godz. 10:00.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________