OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

RehabSport sponsorem meczu GKS – Victoria Sulejówek

W najbliższą sobotę na Stadion Miejski w Bełchatowie zawita kolejny ligowy rywal „Brunatnych” Victoria Sulejówek. Giekaesiakom w walce o trzy punkty towarzyszyć będzie RehabSport. Dla firmy, której właścicielem jest Damian Zieliński, będzie to powrót na S3 w roli Sponsora meczu!

RehabSport to gabinet fizjoterapii i terapii manualnej, który oferuje kompleksową diagnostykę ortopedyczno-neurologiczną. Indywidualne podejście do pacjenta i użycie najnowocześniejszych metod diagnozy i leczenia sprawia, że ogromna liczba rekonwalescentów wróciła do sprawności fizycznej. W ofercie RehabSport znajdą Państwo m. in.: leczenie bólu i schorzeń kręgosłupa, kompleksowe usprawnianie przed i pooperacyjne, leczenie ostrych i długotrwałych urazów ortopedycznych oraz sportowych, przygotowanie i przywracanie pacjentów do wzmożonej sprawności fizycznej oraz sportowej. „Rehabsport to więcej niż rehabilitacja”. Siedziba i gabinet firmy znajduje się przy ul. Kwiatowej 5 w Bełchatowie.

RehabSport to nie tylko lojalny Partner klubu, ale również firma uczestnicząca w codziennym funkcjonowaniu naszej drużyny. Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na TUTAJ.

Reklama Sponsora meczu tradycyjnie wyeksponowana zostanie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line, na banerze reklamowym, a także w materiałach promujących piłkarską potyczkę. Informacja o Sponsorze meczu wybrzmi również ze stadionowych głośników.

W imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny, dziękujemy za zaufanie, zaangażowanie i wieloletnie wsparcie!

GKS Bełchatów – Victoria Sulejówek

27.04.2024, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia Sponsorem meczu! W rundzie wiosennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze trzy mecze (GKS Wikielec, Jagiellonia II Białystok, Legia II Warszawa). Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________