OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan pracy przed wyjazdową potyczką z Wartą

Już z trenerem Patrykiem Rachwałem u steru drużyna GKS-u rozpoczęła w poniedziałek przygotowania do najbliższego meczu z Wartą. Bełchatowianie przed wyjazdem do Sieradza odbędą jeszcze trzy jednostki treningowe, a w piątek o godzinie 17:00 rozpoczną walkę o ligowe punkty.

W poniedziałkowe przedpołudnie 20 zawodników udało się wraz z trenerem Rachwałem i jego asystentami wpierw na siłownię, a następnie na boisko nr 2 Miejskiego Centrum Sportu, rozpoczynając w ten sposób mikrocykl treningowy do piątkowego meczu. W kolejnych dniach „Brunatni” trenować będą na boisku – we wtorek od godziny 11:00, w środę od 9:30 i w czwartek od 10:00. W piątek biało-zielono-czarni wyjadą z Bełchatowa do oddalonego o około 70 km Sieradza o godzinie 14:15.

Po urazie kostki do treningów z drużyną powrócił już Przemysław Zdybowicz, który ostatni mecz z Victorią Sulejówek obserwował z wysokości trybun wraz z rekonwalescentem Serhijem Napolovem. Co ważne, przeciwko Warcie żaden z giekaesiaków nie musi pauzować za kartki.

Piątkowy mecz 28. kolejki III ligi (gr. I) odbędzie się na Stadionie Miejskim w Sieradzu przy ul. Sportowej 1, a śledzić go będzie można na kanale YouTube GIGA Sport TV pod tym LINKIEM.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________