OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan działania z dwoma meczami na horyzoncie

Dwa pojedynki na przestrzeni pięciu dni czekają „Brunatnych” w tym tygodniu – oba o zupełnie inną stawkę. Prezentujemy harmonogram pracy drużyny, którego kulminacyjnym punktem będzie ćwierćfinałowe spotkanie w ramach wojewódzkiego Pucharu Polski z Pelikanem Łowicz oraz ligowe z ŁKS 1926 Łomża.

Tydzień „Brunatnych” podzielony został na dwa kluczowe momenty, czyli środowy mecz z Pelikanem oraz sobotni z Łomżyńskim Klubem Sportowym. Mikrocykl do pierwszego spotkania zakłada przedpołudniowe treningi w poniedziałek i wtorek. W meczową środę giekaesiacy spotkają się na zbiórce o godz. 12:45, po której wyjadą do oddalonego o około 120 km Łowicza. Tam dojdzie do ćwierćfinałowego starcia o wojewódzki Puchar Polski. Pierwszy gwizdek o godz. 17:00. Kibiców zapraszamy na transmisję w usłudze Pay-Per-View, która dostępna będzie pod linkiem: https://live.akademiagks.pl.

Drugim etapem tygodnia będą dwa treningi skupiające się wokół ligowego starcia z ŁKS 1926 Łomża. Nasz zespół odbędzie jednostki przygotowujące w czwartek i piątek, obie o godz. 11:00. Do Łomży wyjedzie w dniu meczu około godz. 8:30. Sobotnie spotkanie 26. kolejki III ligi na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18, rozpocznie się o godzinie 16:00, a bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi gospodarz zawodów.

Za wyjątkiem Serhija Napolova, który jest już po operacji barku, niemal wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. Pod znakiem zapytania stoi wyłącznie dyspozycyjność zmagającego się w ostatnich dniach z gorączką Artema Syreishchykova.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________