OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

EMTECH Sp. z o.o. sponsorem meczu GKS – Pogoń Grodzisk Maz.

W najbliższym meczu z liderem pierwszej grupy III ligi – Pogonią Grodzisk Maz., który odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie, „Brunatni” będą wspierani przez Sponsora meczu – Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. jest polskim producentem naczep i przyczep niskopodwoziowych. W ofercie firmy można znaleźć między innymi: naczepy niskopodwoziowe, platformy, przyczepy niskopodwoziowe, zestawy specjalistyczne, naczepy asenizacyjne oraz produkty projektowane na zamówienie. Firma od 2010 roku prężnie rozwija się zyskując Klientów zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Główna siedziba P.P. EMTECH Sp. z o.o. znajduje się w Szczercowie przy Grudnia 41A.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na stronie www.emtech.org.pl, a opis bieżącej działalności w mediach społecznościowych firmy na portalach Facebook oraz Instagram. Zachęcamy również do oglądania materiałów filmowych i subskrypcji kanału YouTube.

W związku z rolą Sponsora meczu logo firmy widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line, na grafikach prezentowanych na portalach społecznościowych klubu oraz na banerze reklamowym. Informacja o Sponsorze meczu wybrzmi również ze stadionowych głośników.

W imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny, dziękujemy za zaufanie, zaangażowanie i wsparcie!

GKS Bełchatów – Pogoń Grodzisk Maz.

13.04.2024, godz. 16:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia Sponsorem meczu! W rundzie wiosennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze cztery mecze (Victoria Sulejówek, GKS Wikielec, Jagiellonia II Białystok, Legia II Warszawa). Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________