OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Cztery treningi przed meczem z Victorią Sulejówek

We wtorek o godzinie 11:00 kadra GKS-u zainauguruje kolejny tydzień pracy. Jego zwieńczeniem będzie sobotni mecz domowy z Victorią Sulejówek w ramach 27. kolejki III ligi. Spotkanie poprzedzą cztery jednostki treningowe.

Ze względu na fakt, iż w niedzielę aż siedmiu zawodników z szerokiej kadry „Brunatnych” wystąpiło w meczu rezerw (m. in. Jakub Kowalski, Miłosz Nowak, Mateusz Malec i Dawid Woźniakowski) – wygranym z LKS VIS Gidle 15:0, mikrocykl treningowy do meczu z Victorią rozpocznie się we wtorek. „Brunatni” przez cztery dni pracować będą na jednym z boisk Miejskiego Centrum Sportu. Wszystkie treningi zaplanowano na godzinę 11:00. Na szczęście żaden z giekaesiaków nie zgłosił urazu po meczu w Łomży. Poza rekonwalescentem Serhijem Napolovem, który jest już po operacji barku, wszyscy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Nikt też nie musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Dystrybucja biletów na sobotni mecz z Victorią Sulejówek prowadzona będzie na stronie gksbelchatow.abilet.pl oraz stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godz. 10:00.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________