OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Bilety na mecz z Pogonią Grodzisk Maz. już w sprzedaży!

Po wyjazdowej potyczce z Unią Skierniewice wracamy na S3. Już w najbliższą sobotę zagramy u siebie z liderem tabeli – Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Wejściówki na to spotkanie można nabywać na gksbelchatow.abilet.pl lub stacjonarnie w „GieKaeSiaku”.

Sobotni pojedynek z liderem tabeli, który ma dziewięć punktów więcej od nas zaplanowano na godzinę 16:00. Jesienne spotkanie w Grodzisku Maz. zakończyło się porażką GKS-u 1:3, więc „Brunatni” mają z Pogonią rachunki do wyrównania. Po wpadce w Skierniewicach (2:3) biało-zielono-czarni musieli ustąpić miejsca na podium Pelikanowi Łowicz i na dziesięć kolejek przed końcem sezonu, właściwie tylko wygrana utrzyma podopiecznych Bogdana Jóźwiaka w grze o awans. Do tego potrzebujemy WAS – dwunastego zawodnika! Wasze wsparcie jest niezwykle ważne. Ponieście drużynę do zwycięstwa!

Sprzedaż biletów na mecz prowadzona jest, jak zwykle, internetowo na gksbelchatow.abilet.pl oraz stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godz. 10:00. Kupując bilet stacjonarnie, warto poświęcić chwilę i zapoznać się z naszą ofertą, w której znajdziecie m.in. oficjalne koszulki meczowe, czapki, szaliki, proporce i wiele innych gadżetów. Jednocześnie zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży, by uniknąć kolejek przed samym meczem. Tradycyjnie kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 20 zł. (normalny na trybunę wschodnią, czyli tzw. „młyn”, trybunę zachodnią i północną)
  • 20 zł. (rodzinny na trybunę północną, czyli tzw. „sektor rodzinny” – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 15 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 13 zł. (ulgowy na tzw. „młyn” oraz na trybunę północną „sektor rodzinny”).

Wszyscy na Sportową! Koniecznie w biało-zielono-czarnych barwach!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________