OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wyjazdowy mecz z Unią Skierniewice w piątek

Zgodnie z oficjalną informacją podaną przez gospodarza meczu 24. kolejki III ligi (gr. I) – Unię Skierniewice, spotkanie z GKS Bełchatów rozegrane zostanie w piątek (5 kwietnia) o godzinie 19:00.

Mecz odbędzie się na zmodernizowanym Stadionie Miejskim przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach, którego ceremonia otwarcia nastąpi w najbliższą sobotę (23 marca) przed spotkaniem Unia – Legionovia. Jak czytamy na stronie internetowej klubu: „Stadion Miejski w Skierniewicach to nowoczesny obiekt, który spełnia najwyższe standardy. Posiada 3000 miejsc siedzących, zadaszoną trybunę, nowoczesne zaplecze sanitarne i szatnie, a także kompleks boisk treningowych ze sztuczną nawierzchnią”.

W związku z piątkowym terminem zawodów, zmianie ulegnie również plan przygotowań „Brunatnych”, co sztab szkoleniowy wykorzysta na rozegranie dodatkowej gry kontrolnej. Dzień po meczu w Skierniewicach – w sobotę (6 kwietnia), GKS rozegra test-mecz z WKS 1957 Wieluń. Sparing z liderem sieradzkiej klasy okręgowej zaplanowano na jednym z boisk MCS Bełchatów o godzinie 11:00.

Przypomnijmy, że w jesiennym meczu GKS – Unia padł remis 1:1.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________