OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z Pilicą Białobrzegi

Po wyjazdowym zwycięstwie nad Świtem Nowy Dwór Maz., biało-zielono-czarni zmierzą się na własnym boisku z Pilicą Białobrzegi. Spotkanie odbędzie się w Wielką Sobotę o godzinie 15:00, a dystrybucja wejściówek rusza już od poniedziałku.

Komplet punktów przywieziony przez „Brunatnych” z Nowego Dworu Maz. umocnił nasz zespół na trzecim miejscu w tabeli. Oprócz zwycięstwa cieszyć może boiskowa postawa drużyny, która napawa optymizmem przed kolejnym spotkaniem. To czeka nas już w Wielką Sobotę na Stadionie Miejskim przy Sportowej 3. Najbliższy rywal GKS-u zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w trzecioligowej tabeli, choć biorąc pod uwagę jedynie mecze wiosenne, Pilica plasuje się wyżej niż choćby Broń Radom czy Concordia Elbląg, z którymi remisowaliśmy (1:1).

W wejściówkę na mecz można się zaopatrzyć on-line na stronie gksbelchatow.abilet.pl lub stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godziny 10:00. Kupując bilet stacjonarnie, warto również poświęcić chwilę i zapoznać się z naszą ofertą, w której znajdziecie m.in. oficjalne koszulki meczowe, czapki, szaliki, proporce i wiele innych gadżetów. Jednocześnie zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży, co pozwoli uniknąć kolejek przed samym meczem. Tradycyjnie kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 20 zł. (normalny na trybunę wschodnią, czyli tzw. „młyn”, trybunę zachodnią i północną)
  • 20 zł. (rodzinny na trybunę północną, czyli tzw. „sektor rodzinny” – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 15 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 13 zł. (ulgowy na tzw. „młyn” oraz na trybunę północną „sektor rodzinny”).

Dla tych kibiców, którzy nie będą mogli być tego dnia z nami na stadionie, przeprowadzona zostanie internetowa transmisja PPV, poprzedzona przedmeczowym studiem. Dostęp do transmisji: https://live.akademiagks.pl.

Pamiętajcie, że kupując bilet na mecz lub dostęp do transmisji on-line, wspieracie GKS. Liczymy na Was!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________