OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Województwo Łódzkie Partnerem meczu GKS – Broń Radom

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 GKS Bełchatów domowym meczem z Bronią Radom zainauguruje rundę rewanżową III ligi (gr. I). Miło nam poinformować, że Partnerem spotkania będzie Województwo Łódzkie.

Honorowy Patronat Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera jest wyróżnieniem podkreślającym szczególny charakter sobotniego wydarzenia na Stadionie Miejskim w Bełchatowie, dlatego podczas meczu na trybunie honorowej gościć będziemy delegację z Urzędu Marszałkowskiego, z Panem Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego Zbigniewem Ziembą na czele. Mocno wierzymy, że obie drużyny zapewnią naszym gościom oraz wszystkim kibicom wiele piłkarskich emocji i niezapomnianych wrażeń.

W związku z rolą Partnera meczu logotyp Województwa Łódzkiego widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line, grafikach na portalach społecznościowych klubu oraz na banerze reklamowym. Zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie oraz do odwiedzenia strony www.lodzkie.pl oraz oficjalnego profilu na facebooku prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Dziękujemy za zaufanie, zaangażowanie i wsparcie w imieniu całej naszej biało-zielono-czarnej Rodziny!

GKS Bełchatów – Broń Radom

02.03.2024, godz. 14:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________