OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Salon Emkat sponsorem meczu GKS – Pilica Białobrzegi

Miło jest nam ogłosić, że Salon Emkat postanowił wesprzeć organizację meczu 23. kolejki III ligi (gr. I), który w Wielką Sobotę o godz. 15:00 rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. Dziękujemy!

Salon Emkat istnieje na rynku od 2015 roku. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu stolarki budowlanej: okien, drzwi, podłóg, rolet, parapetów i bram. Biuro firmy znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 13 w Bełchatowie. Obszar działań i świadczonych usług obejmuje jednak nie tylko nasze miasto, ale również m. in. Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Zduńską Wolę, Rawę Mazowiecką, Łask i Wieluń.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo TUTAJ.

W związku z rolą Sponsora meczu logo firmy widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line na kanale YouTube, na grafikach prezentowanych na portalach społecznościowych klubu oraz na banerze reklamowym. Informacja o Sponsorze meczu w postaci spotu audio emitowana będzie również przed, w przerwie i po meczu.

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie w imieniu całej naszej biało-zielono-czarnej Rodziny!

GKS Bełchatów – Pilica Białobrzegi

30.03.2024, godz. 15:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia Sponsorem meczu! W rundzie wiosennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze pięć meczów (Pogoń Grodzisk Maz., Victoria Sulejówek, GKS Wikielec, Jagiellonia II Białystok, Legia II Warszawa). Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________