OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Mławianką Mława

Przed drużyną GKS-u drugi domowy mecz tej wiosny. W najbliższą sobotę (16 marca) o godzinie 15:00 biało-zielono-czarni zagrają na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 z Mławianką Mława. Bilety na to spotkanie można już nabywać w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak” lub za pomocą strony internetowej.

Po dwóch z rzędu remisach, piłkarze GKS-u powalczą w sobotę o pierwsze w tym roku ligowe zwycięstwo. Aby tego dokonać, potrzebują Waszego wsparcia! Rywalem naszej drużyny będzie 15. w tabeli Mławianka Mława, którą w szalonym sierpniowym meczu udało się na wyjeździe pokonać 4:3. Wówczas do bramki gospodarzy trafiali Przemysław Zdybowicz, Bartłomiej Bartosiak, Mariusz Holik i Serhij Napolov.

Bilet na mecz można zakupić on-line na stronie gksbelchatow.abilet.pl lub stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godziny 10:00. Kupując bilet stacjonarnie, warto również poświęcić chwilę i zapoznać się z naszą ofertą, w której znajdziecie m.in. oficjalne koszulki meczowe, bluzy, czapki, szaliki, proporce i wiele innych gadżetów. Jednocześnie zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży, co pozwoli uniknąć kolejek przed samym meczem. Tradycyjnie kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 20 zł. (normalny na trybunę wschodnią, czyli tzw. „młyn”, trybunę zachodnią i północną)
  • 20 zł. (rodzinny na trybunę północną, czyli tzw. „sektor rodzinny” – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 15 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 13 zł. (ulgowy na tzw. „młyn” oraz na trybunę północną „sektor rodzinny”).

Dla tych kibiców, którzy nie będą mogli tego dnia być z nami na stadionie, przeprowadzona zostanie internetowa transmisja PPV. Wystarczy wejść na stronę i wykupić dostęp do transmisji https://live.akademiagks.pl.

Pamiętajcie, że kupując bilet/karnet na mecz lub dostęp do transmisji on-line, wspieracie GKS! W sobotę wspólnie powalczymy o zwycięstwo!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________