OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Rozkład zajęć w Wielkim Tygodniu

Na niespełna tydzień przed świętami wielkanocnymi podopieczni Bogdana Jóźwiaka rozpoczęli przygotowania do kolejnego spotkania ligowego. Przed giekaesiakami domowe starcie z Pilicą Białobrzegi, które odbędzie się przy S3 w Wielką Sobotę o godzinie 15:00.

W poniedziałek i w czwartek od godziny 10:30, we wtorek, środę i piątek od 11:00 – tak w wielkim skrócie przedstawia się mikrocykl treningowy drużyny przed sobotnim meczem. W inauguracyjnych, poniedziałkowych zajęciach nie brał jeszcze udziału powracający po przeziębieniu do zdrowia Dawid Woźniakowski oraz Hubert Gabrysiak, który z kolei rozegrał 90 minut w niedzielnym meczu rezerw (wygranym z Piastem Krzywanice 3:2), w związku z czym sztab szkoleniowy zdecydował się dać mu wolny dzień.

„Brunatni” do sobotniej rywalizacji przystąpią z powracającymi po absencji Mariuszem Holikiem i Przemysławem Zdybowiczem. Co ważne, przeciwko Pilicy żaden z piłkarzy nie musi pauzować za kartki.

Ruszyła już sprzedaż biletów na ten przedświąteczny pojedynek. W wejściówki na mecz można się zaopatrywać na dwa sposoby: on-line na stronie gksbelchatow.abilet.pl lub stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godziny 10:00.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________