OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan pracy przed wyprawą do Elbląga

Po dwóch dniach wolnego biało-zielono-czarni zameldują się w klubie, by we wtorkowe przedpołudnie rozpocząć przygotowania do pierwszego w rundzie wiosennej wyjazdowego meczu o ligowe punkty. Tym razem GKS czeka wyprawa do oddalonego o ponad 400 km Elbląga na spotkanie z 14. w tabeli Concordią.

Po sobotnim remisie z Bronią Radom (1:1), drużyna rozpocznie mikrocykl treningowy we wtorek o godz. 11:00. Sztab szkoleniowy zaplanował pięć kolejnych jednostek, z których ostatnia odbędzie się w sobotę. Wtedy też „Brunatni” udadzą się w podróż do Morąga, gdzie spędzą przedmeczową noc. W niedzielę po śniadaniu drużyna wyjedzie do Elbląga.

Na szczęście żaden z giekaesiaków, poza Jakubem Kowalskim, który po urazie mięśnia krawieckiego pracuje indywidualnie, nie zgłosił urazu po meczu z Bronią. Nikt też nie musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Spotkanie 20. kolejki III ligi (gr. I) odbędzie się w niedzielę (10 marca) o godz. 12:00. Ze względu na remont szatni na swoim domowym obiekcie, Concordia wiosenne mecze rozgrywa na jednym z boisk kompleksu MOSiR przy ul. Skrzydlatej 1A w Elblągu.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________