OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Patryk Skórecki nominowany do jedenastki kolejki

Niewątpliwie jego wkład włożony w sobotnie spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Maz., w ogromnym stopniu przyczynił się do pierwszej w tej wiosny wygranej GKS-u. Dzięki swojej boiskowej postawie Patryk Skórecki trafił do jedenastki kolejki serwisu uSport. Gratulacje! 

32-letni pomocnik w sobotnim meczu otworzył wynik spotkania, a później obsłużył ostatnim podaniem Huberta Karpińskiego, stawiając mocny stempel na premierowym zwycięstwie „Brunatnych”. Popularny „Skóra” swój dobry występ okupił stłuczoną kostką i jak sam stwierdził po meczu – Sukces zapewniła nam determinacja całego zespołu i sportowa złość, wynikająca z nie do końca udanych poprzednich spotkań. Tak powinniśmy grać, z takim skupieniem w każdym meczu. Jeżeli będziemy tak pracować, nie martwię się o wyniki.

Patryk Skórecki jest dziewiątym piłkarzem GKS-u, który w trwającym sezonie został nominowany do jedenastki kolejki. Wcześniej podobne wyróżnienia otrzymywali: Bartłomiej Bartosiak, Artur Golański, Mariusz Holik, Serhij Napolov, Leonid Otczenaszenko, Mateusz Szymorek, Łukasz Wroński i Przemysław Zdybowicz.

Jedenastka 22. kolejki III ligi (gr. I) według serwisu uSports:

Sponsorem Strategicznym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________