OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Mikrocykl treningowy przed meczem ze Świtem

Drużyna trenera Bogdana Jóźwiaka po ostatniej porażce z Mławianką Mława, okazji do rehabilitacji szukać będzie w wyjazdowym meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Zanim jednak giekaesiacy przystąpią do ligowej rywalizacji, czeka ich mikrocykl treningowy podporządkowany pod sobotni mecz.

Pierwsze zajęcia tygodnia odbędą się w poniedziałek o godzinie 10:30. We wtorek, w środę i piątek drużyna trenować będzie od godz. 11:00, natomiast czwartek będzie dniem wolnym. Do meczu ze Świtem giekaesiacy przygotowywać się będą na boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Wyjazd do Nowego Dworu Maz. zaplanowano w dniu meczu, tj. w sobotę (23 marca) około godz. 9:45.

Drużyna trenuje w pełnym składzie osobowym, choć do rywalizacji ze Świtem przystąpi bez ukaranych w sobotę czwartymi w sezonie żółtymi kartkami Mariusza Holika i Przemysława Zdybowicza. Do dyspozycji trenera będzie za to Artur Golański, który z tego samego powodu pauzował podczas meczu z Mławianką.

Pierwszy gwizdek spotkania 22. kolejki III ligi (gr. I) na Stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim (ul. Sportowa 66) zaplanowano na godzinę 14:00.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________