OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Jakub Szczepaniak wypożyczony do Polonii

20-letni stoper „Brunatnych” rundę wiosenną sezonu 2023/24 spędzi w czwartoligowej Polonii Piotrków Tryb., do której został z GKS-u wypożyczony.

Kuba najbliższe miesiące spędzi w drużynie ze stolicy byłego województwa piotrkowskiego, która po rundzie jesiennej zajmuje 4. miejsce w tabeli Betcris IV ligi z 32 punktami w dorobku. Podopieczni trenera Roberta Grzesiuka rundę rewanżową zainaugurują w sobotę (16 marca) o godzinie 18:30 domowym meczem z liderem – Sokołem Aleksandrów Łódzki. Polonia traci do swojego najgroźniejszego konkurenta w grze o awans trzy „oczka”.

Mierzący 188 cm wzrostu defensor swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorach Piotrcovii, skąd trafił do łódzkiego SMS-u. Następnie przez rok reprezentował barwy młodzieżowej Miedzi Legnica, by w 2020 roku rozpocząć przygodę z Akademią GKS Bełchatów. Na początku marca 2023 roku podpisał umowę z GKS Bełchatów. Zadebiutował 6 maja w wyjazdowym spotkaniu 30. kolejki IV ligi z Włókniarzem Zelów, zmieniając w przerwie Mariusza Holika. Jesienią zaliczył trzy występy w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski oraz dwa mecze w III lidze.

Kuba, trzymamy kciuki za jak największą liczbę występów i dalszy rozwój!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________