OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Giekaesiacy rozpoczęli przygotowania do meczu z Mławianką

Sobotnia konfrontacja z Mławianką będzie drugim wiosennym występem „Brunatnych” przed własną publicznością. Bełchatowianie podrażnieni ostatnim remisem w Elblągu, rozpoczęli mikrocykl treningowy, który ma im pomóc w odniesieniu premierowego ligowego zwycięstwa w 2024 roku.

W poniedziałek część zawodników wzięła udział w zajęciach wyrównawczych na boisku, pozostali mieli trening regeneracyjny i odnowę biologiczną. Wtorek jest dniem wolnym, natomiast od środy do piątku giekaesiacy trenować będą od godziny 11:00. W sobotę o 15:00 mecz z Mławianką Mława.

Za wyjątkiem Jakuba Kowalskiego, który trenuje indywidualnie, zespół pracuje w pełnym składzie osobowym. Niewykluczone jednak, że 22-letni bramkarz już niebawem powróci do zajęć z drużyną. W spotkaniu z Mławianką sztab szkoleniowy nie będzie mógł skorzystać z Artura Golańskiego, ukaranego w Elblągu czwartą w sezonie żółtą kartką. Z kolei Klaudiusz Krasa, wykluczony w 81. minucie po czerwonej kartce – będącą konsekwencją dwóch żółtych – będzie do dyspozycji trenera, choć musi uważać, ponieważ „uzbierał” już łącznie siedem upomnień i kolejne wyeliminuje go z następnego meczu.

W bilety na sobotni mecz można się zaopatrzyć na dwa sposoby: on-line na stronie gksbelchatow.abilet.pl lub stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godziny 10:00.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________