OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Startuje sprzedaż biletów na pierwszy wiosenny mecz

Już w najbliższą sobotę o godz. 14:00 GKS Bełchatów w ramach 19. kolejki III ligi podejmie na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 drużynę Broni Radom, inaugurując w ten sposób rundę wiosenną. W środę rusza sprzedaż biletów na to spotkanie.

„Brunatni” na ten dzień czekali osiem długich tygodni, przygotowując się w treningach i rozgrywając gry kontrolne, z których trzy wygrali, dwie zremisowali i trzy razy schodzili z boiska pokonani. Ostatnim przetarciem przed powrotem na ligowe boiska były wygrane pojedynki z Widzewem II Łódź (3:0) i Wartą Działoszyn (6:2). Warto przypomnieć, że GKS Bełchatów z 36 punktami na koncie zajmuje obecnie 3. miejsce w ligowej tabeli, tracąc zaledwie dwa „oczka” do lidera – Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Nasz najbliższy rywal – Broń Radom – plasuje się na ósmej pozycji, mając siedem punktów mniej od giekaesiaków. Jesienią w meczu 2. kolejki górą byli bełchatowianie, którzy po golach Przemysława Zdybowicza i Bartłomieja Bartosiaka wygrali w Radomiu 2:1.

Dystrybucja biletów na inauguracyjny mecz rundy rewanżowej prowadzona będzie na dwa sposoby. Pierwszym jest sprzedaż internetowa, gdzie za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl zaopatrzyć się można w wejściówkę nie wychodząc z domu. Drugim sposobem jest tradycyjna sprzedaż stacjonarna, która odbywać się będzie w oficjalnym sklepie klubowym „GieKaeSiak”, umiejscowionym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego (wejście od ul. 1 Maja) w godzinach 10:00-18:00. W dniu meczu sklep będzie czynny od godziny 9:00. Zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży. Pozwoli to uniknąć kolejek przed samym meczem. Kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 20 zł. (normalny na trybunę wschodnią, czyli tzw. „młyn”, trybunę zachodnią i północną)
  • 20 zł. (rodzinny na trybunę północną, czyli tzw. „sektor rodzinny” – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 15 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 13 zł. (ulgowy na tzw. „młyn” oraz na trybunę północną „sektor rodzinny”).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Nie przegap tego meczu i swoją obecnością oraz dopingiem pomóż drużynie walczyć o awans! Do zobaczenia w sobotę na stadionie!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________