OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszył proces akredytacyjny dla mediów

Przedstawicieli mediów informujemy, że można już składać wnioski o akredytacje stałe na domowe mecze GKS-u w rundzie wiosennej III ligi. Przypominamy, że pierwsze spotkanie na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ul. Sportowej 3 zaplanowane zostało na 2 marca na godz. 14:00, a rywalem „Brunatnych” będzie Broń Radom.

Dziennikarze i przedstawiciele mediów mogą aplikować o przyznanie akredytacji stałej na wszystkie domowe mecze GKS-u rozgrywane wiosną 2024 roku przy S3 lub składać wnioski o akredytacje jednorazowe na konkretne spotkanie ligowe. Akredytacje przyznawane będą wyłącznie dziennikarzom, redakcjom mediów oraz serwisom internetowym klubów biorących udział w danych zawodach. Akredytacja jest imienna i nie może być przekazana innej osobie. Jedna redakcja może ubiegać się maksymalnie o trzy akredytacje (niezależnie od rodzaju, każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie). Proces akredytacyjny potrwa do czwartku (29 lutego) do godziny 12:00. Przedstawicieli mediów informujemy, że akredytacje wydawane będą na podstawie wniosków składanych na adres e-mail: d.agatowski@akademiagks.pl z podaniem następujących danych:

  • imię i nazwisko
  • rodzaj akredytacji (Prasa / Foto / TV)
  • nazwa redakcji
  • telefon kontaktowy

Rodzaje akredytacji:

  • PRASA – upoważnia do wstępu na trybunę honorową i zajęcie miejsca w przeznaczonym dla dziennikarzy rzędzie siedzisk z pulpitami (trybuna E)
  • FOTO – upoważnia do wstępu na płytę boiska po uprzednim pobraniu kamizelki dla fotoreporterów przy odbiorze akredytacji. Zwrot kamizelki następuje po zakończonym meczu w budynku klubowym
  • TV – upoważnia do wstępu na promenadę i stanowisko video

Uwaga! Akredytacje stałe, wydane w rundzie jesiennej straciły swoją ważność.

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacjami jednorazowymi – na konkretny mecz – prosimy o przesłanie wniosku nie później niż w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym zawody do godziny 12:00. Złożenie wniosku o udzielenie akredytacji nie jest równoznaczne z udzieleniem akredytacji przez Klub. GKS Bełchatów pozostawia sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszeń, Klub przesyła potwierdzenie drogą mailową.

Po odbiór akredytacji należy zgłosić się w miejscu i terminie podanym w wiadomości zwrotnej, wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Należy pamiętać, że otrzymana akredytacja umożliwia przebywanie tylko w wyznaczonej strefie. W trakcie wykonywania zadań dziennikarskich akredytacja musi być umieszczona przez jej posiadacza w miejscu widocznym dla służb porządkowych i technicznych. Wszyscy przedstawiciele mediów przebywający na terenie obiektu są zobowiązani do podporządkowania się poleceniom pracowników Klubu i służby ochrony.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________