OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ostatnia prosta przed wiosennym otwarciem

Pięć treningów i dwa sparingi zaplanował sztab szkoleniowy GKS-u na przedostatni tydzień przygotowań przed wiosenną inauguracją rozgrywek III ligi. Jeśli warunki pogodowe na to pozwolą, drużyna po raz pierwszy w tym roku będzie miała okazję potrenować na trawiastym boisku. Powrót na zieloną murawę przewiduje również rozegranie sobotniego dwumeczu kontrolnego, będącego ostatnim przetarciem przed walką o ligowe punkty.

Siódmy tydzień przygotowań, będący zarazem przedostatnim mikrocyklem poprzedzającym ligowe starcie z Bronią Radom (2 marca, godz. 14:00), rozpoczął się poniedziałkowym spotkaniem z dietetykiem (doktorem Krzysztofem Mizerą), a następnie treningiem na boisku ze sztuczną nawierzchnią (od godziny 10:30). Przez kolejne cztery dni giekaesiacy pracować będą od godz. 11:00. Plan zakłada, że od środy drużyna wejdzie na trawiaste boisko, lecz czy tak się stanie, zależy od warunków pogodowych. Na sobotę zaplanowano dwa sparingi, których lokalizacja nie jest jeszcze znana. Być może oba odbędą się na obiekcie w Czyżowie, oddalonym od Bełchatowa o 25 kilometrów. Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 12:00 (rywalem Widzew II Łódź), drugi o 14:30 (Warta Działoszyn).

„Brunatni” przez najbliższe trzy tygodnie będą musieli sobie radzić bez Jakub Kowalskiego, który podczas jednego z ostatnich treningów naderwał mięsień krawiecki i poddawany jest serii zabiegów fizjoterapeutycznych.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________