OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Oficjalny sklep klubowy „GieKaeSiak” otwarty!

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż od 28 lutego kibice GKS-u Bełchatów mogą już korzystać z odnowionego sklepu z pamiątkami, który mieści się w trybunie południowej Stadionu Miejskiego, od strony ul. 1 Maja.

W odświeżonej przestrzeni stadionowej, dedykowanej wszystkim fanom „Brunatnych” (i nie tylko), można już zaopatrywać się w koszulki meczowe i bawełniane, szaliki, czapki, torby, piłki, proporce, smycze, kubki i wszystko, czego prawdziwy kibic potrzebuje. W ofercie dostępne są nie tylko pamiątki, ale także bilety meczowe i karnety na rundę wiosenną. Warto podkreślić, że każda złotówka wydana w sklepie, wpływa na rozwój naszego Klubu.

W ofercie, oprócz klubowych gadżetów, są także oficjalne stroje i akcesoria naszego partnera technicznego, firmy Tomadex S.C., właściciela marki KEEZA.

Podczas pierwszego dnia pracy sklepu, kibice mogli spotkać byłych oraz obecnych zawodników biało-zielono-czarnych, z którymi mogli swobodnie porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie i otrzymać pamiątkową kartę z autografem. W promocję „GieKaeSiaka” chętnie zaangażowali się m.in. Bartłomiej Bartosiak, Mikołaj Grzelak i Mateusz Szymorek, a w kolejnych dniach od godz. 16:30 na miejscu czuwać będą również Leonid Otczenaszenko, Patryk Skórecki, Łukasz Wroński, Klaudiusz Krasa czy Hubert Karpiński.

Godziny otwarcia „GieKaeSiaka”:
Poniedziałek – piątek: 10-18
Sobota (meczowa): 9-14

Serdecznie zapraszamy na zakupy oraz do odwiedzania oficjalnego fanpage sklepu w serwisie społecznościowym Facebook, który znajdziecie po tym LINKIEM. Wkrótce przedstawimy także nasz sklep internetowy, z wysyłką do Waszych domów. Prosimy obserwować klubowe media. Życzymy wszystkim kibicom udanych zakupów, mając nadzieję, że to marketingowe przedsięwzięcie spotka się z pozytywnym odbiorem.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________