OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Oferta meczowa na bilety, karnety i loże VIP

Idea wprowadzenia prestiżowych wejściówek na mecze domowe GKS-u Bełchatów, skierowana jest do kibiców ceniących sobie komfort, wygodę oraz paletę dodatkowych usług, podnoszących atrakcyjność warunków, w jakich przeżywać będzie można piłkarskie emocje. Bilet, karnet lub loża VIP – gwarantują miejsce w prestiżowej strefie z najlepszą widocznością, cateringiem oraz kompleksową obsługą.

Od rundy wiosennej każdy może zaopatrzyć się w specjalne pakiety VIP, których poszczególne opcje przedstawiamy poniżej, zaznaczając jednocześnie, iż ilość każdej z nich jest ograniczona.

Karnet VIP

Zapewnia miejsce na wybranej przez nabywcę trybunie honorowej i sali VIP w trybunie północnej, prestiżowej strefie z najlepszą widocznością podczas wszystkich wiosennych spotkań ligowych „Brunatnych”. Dodatkowo swobodne korzystanie z cateringu w postaci przekąsek i napojów już na godzinę przed meczem. Koszt karnetu VIP – 499 zł.

Bilet VIP

Zapewnia miejsce podczas wybranego przez nabywcę meczu na trybunie honorowej i sali VIP w trybunie północnej, prestiżowej strefie z najlepszą widocznością oraz catering w postaci przekąsek i napojów już na godzinę przed meczem. Koszt biletu VIP – 99 zł.

Loża VIP

To druga sala VIP w trybunie północnej, którą można wynająć na wyłączność dla uzgodnionej wcześniej liczby osób, a w której oprócz cateringu i komfortowych warunków oglądania wybranego meczu GKS-u, zapewniamy możliwość zorganizowania np. spotkania firmowego, urodzinowego itp. Cena od 1999 zł. netto. Istnieje również możliwość sprzedaży loży na całą rundę wiosenną.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________