Kompromis w sparingu ze Skrą Częstochowa

Remisem 1:1 zakończyła się wyjazdowa potyczka kontrolna naszej drużyny pod Jasną Górą. Prowadzenie dla GKS-u zdobył w 32. minucie Hubert Karpiński, a wyrównał po przerwie eks-giekaesiak, Maciej Mas. Cieszyć może solidna gra w defensywie i ogólnie niezły styl gry „Brunatnych” zaprezentowany na tle drugoligowca.

Relacja wkrótce…

Skra Częstochowa GKS Bełchatów 1:1 (0:1)
0-1 Hubert Karpiński 32 min.
1-1 Maciej Mas 65 min.

Skra Częstochowa (I połowa): Jakub Rajczykowski – Paweł Kucharczyk, Mateusz Bartosiak, Filip Nawrocki – Tobiasz Kubik, Paweł Kołodziejczyk, zawodnik testowany, Mateusz Maćkowiak (74. Seweryn Cieślak) – Mateusz Kaczmarek, Maciej Mas, Przemysław Sajdak.
Trener: Konrad Gerega
GKS Bełchatów (I połowa): Leonid Otczenaszenko – Mateusz Szymorek, Oskar Wójcik, Mariusz Holik, Mikołaj Grzelak – Bartłomiej Bartosiak, Artur Golański, Łukasz Wroński, Miłosz Nowak, Serhij Napolov – Hubert Karpiński.
GKS Bełchatów (II połowa): Jakub Kowalski – Mikołaj Grzelak, Kamil Jasiński, Oskar Wójcik (61. Jarosław Trzeboński), Szymon Sarnik – Bartłomiej Bartosiak (61. Hubert Karpiński), Mateusz Malec, Patryk Skórecki, Klaudiusz Krasa, Dawid Woźniakowski – Przemysław Zdybowicz.

Żółte kartki: Tobiasz Kubik – Mikołaj Grzelak, Mateusz Malec

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.