OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę 28 stycznia odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego bełchatowska odsłona miała miejsce w Galerii Olimpia. Tym razem Orkiestrze towarzyszyło hasło: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Jak co roku GKS Bełchatów dorzucił swoją cegiełkę w postaci przedmiotów wystawionych na licytacje.

Pieniądze zbierane podczas tegorocznego finału mają być przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci oraz dorosłych.

Nasi przedstawiciele, w osobie Mikołaja Grzelaka, Leonida Otczenaszenko i Przemysława Zdybowicza towarzyszyli prowadzącym licytacje wolontariuszom, przekazując na rzecz WOŚP Bełchatów koszulkę meczową z podpisami zawodników, piłkę meczową (również z autografami) oraz karnet uprawniający do spędzenia dnia ze sztabem szkoleniowym „Brunatnych”, wraz z medalem otrzymanym za awans do III ligi, podpisanym przez trenera Bogdana Jóźwiaka. W sumie z trzech kolejno licytowanych przedmiotów udało nam się zebrać 1100 złotych, które zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się wziąć udział i wylicytować przekazane przedmioty.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________