OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wystartował trzeci tydzień zajęć

W ramach trzeciego mikrocyklu treningowego przed startem rundy rewanżowej, „Brunatni” mają w planach cztery jednostki treningowe oraz dwie gry kontrolne. Naszą drużynę czekają boiskowe potyczki z występującym na zapleczu Ekstraklasy Górnikiem Łęczna oraz trzecioligowym MKS Kluczbork.

Po dwóch niezwykle wymagających tygodniach pracy, odbytych testach motorycznych oraz sparingu z Wisłą Płock, drużyna wchodzi w kolejny etap przygotowań. W bieżącym tygodniu podopieczni Bogdana Jóźwiaka trenować będą w poniedziałek, czwartek i piątek od godziny 11:00 na boisku MCS ze sztuczną nawierzchnią. W środę giekaesiacy spotkają się dwukrotnie: o godz. 11:00 na boisku oraz o 15:00 w salce fitness. Treningi przedzielone będą sparingami z Górnikiem Łęczna i MKS Kluczbork. Ten pierwszy odbędzie się we wtorek na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w podkieleckich Nowinach o godz. 12:00, a tydzień zakończy sobotnia gra kontrolna z trzecioligowym Kluczborkiem. Spotkanie zaplanowano na boisku MCS nr 1 w Bełchatowie o godz. 11:00.

Drużyna trenuje w 25-osobowym składzie (w tym trzech bramkarzy). Pod obserwacją sztabu szkoleniowego pozostaje 20-letni pomocnik Mateusz Malec (ze Skry Częstochowa), a w najbliższym sparingu z Górnikiem Łęczna w barwach GKS-u zaprezentuje się nowy obrońca o statusie młodzieżowca. Więcej informacji wkrótce.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________